Визначилися переможці Wizz Air Kyiv City Marathon

kyiv_marathon_201427 квітня Київ приймав Wizz Air Kyiv City Marathon. Професійні атлети та спортсмени-аматори змагалися як на класичній марафонські трасі, так і з напівмарафону та на інших дистанціях.

Переможцем марафону став харків’янин Дмитро Пожевілов (2:30:21 год). Слідом фінішували Віктор Роговий з Борисполя (2:33:41) і киянин Володимир Семенюк (2:36:26). У змаганнях жінок найшвидше дистанцію подолала лвів’янка Лариса Лабарткава (2:54:23 год).

Траса напівмарафону була сертифікована делегатом AIMS. Дистанцію 21 км 97,5 м виграв вінничанин Анатолій Демида (1:10:43 год). Петро Шукалович з Сум (1:13:29) і Сергій Біленький з Білої Церкви (1:14:39) фінішували слідом. Переможницею жіночого напівмарафону стала киянка Олена Федорова (1:26:34 год).