Київ – перший на кубку України з марафону та на чемпіонаті України з напівмарафону

12 квітня в Харкові розіграли медалі кубку України з марафону та чемпіонату України з напівмарафону серед дорослих та молоді. Команда міста Києва зайняла перше місце на кубку України з марафону, набравши 170 очок (друге – Харківська, третє – Донецька) та перше місце на чемпіонаті України з напівмарафону, набравши 235 очок (друге – Дніпропетровська, третє – Миколаївська).

Командні результати змагань
Особистий рахунок команди м. Києва

В рамках кубку України з марафону змагалися 32 спортсмени з 7-ми регіонів України. Всього на марафонську дистанцію було заявлено 305 учасників, фінішували – 228 атлетів.

В рамках чемпіонату України з напівмарафону змагалось 60 спортсменів з 12-ти регіонів України. Всього на напівмарафонську дистанцію було заявлено 506 учасників, фінішували – 392 атлети.

Ольга Скрипак (напівмарафон, жінки, 1:15:35)- третє місце,
Микола Нижник (напівмарафон, молодь чоловіки, 1:11:24)  – друге місце.

Спортивна громада міста Києва вітає атлетів та їх тренерів з достойною перемогою!