ЕА відзначила тренерською нагородою Ірину Пустовойт

14 жовтня під час урочистої церемонії нагородження ЕА Юлію Левченко було названо переможницею у номінації «Зірка, яка сходить». Проте нагороди у Вільнюсі Європейська легка атлетика вручала не лише спортсменам.

Щороку ЕА відзначає і найкращих тренерів. Усього нагороди у 2017-му отримали 40 тренерів з 25 національних федерацій. До їхнього числа потрапили і двоє українців – Ірина Пустовойт й Ігор Лонський.

У 2017-му учениці Ірини Пустовойт не просто підтвердили свій високий рівень, а створили справжній фурор у світі стрибків у висоту. Юлія Левченко виграла срібну медаль чемпіонату світу, бронзову чемпіонату Європи у приміщенні і перемогла на молодіжному чемпіонаті Європи. При цьому сезон вона закінчила з новим молодіжним рекордом України й одним з найкращих результатів в історії країни – 2,01м. А Ірина Геращенко попри надзвичайно складний рік з огляду на особисті обставини зуміла не просто гідно провести сезон, а стати срібним призером молодіжного чемпіонату Європи й Всесвітньої Універсіади.

Posted in Новини | Leave a comment