Чемпіонат Європи серед ветеранів в приміщенні: 15 українських медалей

19-24 березня в Іспанському місті Сан-Себастьян відбувся 9-й чемпіонат Європи серед ветеранів в приміщенні.

За результатами змагань збірна команда України здобула 15 медалей в особистих змаганнях та одну срібну медаль за командну ходьбу на 5км в категорії Ж60+. Всього, включаючи різні вікові категорії, були розіграні комплекти нагород у 450 видах. Україна посіла 23-тє загальнокомандне місце.

В стрибках в висоту в категорії М40 бронзу завоював Віталій Єпішков з Донецької області та срібло у Гаврася Сергія, представника Сумської області в метанні списа в категорії М55!

В Спортивній ходьбі на 3000 м у жінок в категорії Ж 65+ першою була Антоніна Тишко з Києва, а в категорії Ж75+ Алєксєєва Люся з Маріуполя на цій же дистанції завоювала срібну медаль. Ще одна золота медаль в стрибках в висоту в категорії Ж45+ у Валентини Крепкіної з Києва.

Біг на 800 м серед жінок 75+ – срібло у Алєксєєвої Люсі з Маріуполя.

Валентина Крепкіна в стрибках з шестом в категорії 45+ стала срібним призером.

В потрійному стрибку серед чоловіків в категоріі 60+ бронза у Юрія Шукевича з Києва.

Представник Чернівецької області Анатолій Власов в метанні молота в категорії 55+ зайняв третє місце.

Переможниця в спортивній ходьбі на 3000м Антоніна Тишко (Ж 65+) з Києва фінішувала другою на дистанції 5 км поза стадіоном. На цій же дистанції киянка Лариса Лєбєдєва в категорії Ж70+ завоювала бронзову медаль.

Свою третю медаль на чемпіонаті завоювала Люся Алєксєєва (Ж 75+) з Маріуполя в спортивній ходьбі на 5 км поза стадіоном.

Останній день змагань приніс ще одну золоту медаль, її завоювала в потрійному стрибку Валентина Крепкіна з Києва.