Додому з рекордом — українська збірна завершує виступ на іграх нескорених з двадцятьма медалями

26 жовтня збірна України провела свій фінальний день змагань на Іграх Нескорених 2018 в Сіднеї. Всього українським ветеранам та військовослужбовцям вдалося вибороти 20 медалей в дев’яти видах спорту та перевершити досягнення збірної України на минулорічних Іграх в Торонто, де наша команда завоювала 14 медалей.

Завершальні два дні змагань видалися вкрай продуктивними для національної команди. Вчора, 25 жовтня, чергове срібло для збірної приніс Юрій Дмитренко в метанні диску, закинувши снаряд на 36,65 м. Вже наступного дня, 26 жовтня, команда показала високі результаті в легкій атлетиці та стрільбі з лука:

Василь Омельченко фінішував першим в забігу на 400 метрів в категорії IT7, а також отримав срібло в стрибках в довжину в категорії IJ5 з результатом 5,43 м. Інший учасник забігу на 400 м від України, Віктор Шинкарук, фінішував п’ятим.

Богдан Оксентюк показав найкращий результат цьогорічних Ігор Нескорених в бігу на 1500 м в категорії IT7 та додав до командної колекції ще одне золото. Олександр Бєлобоков здобув срібло у штовханні ядра в категорії IF4. Друге українське срібло в цій же дисципліні — у Юрія Дмитренка. У Олександра Чалапчія — п’яте місце в бігу на візках, однак перше — в історії збірної України. Саме Олександр став першим українським учасником, який змагався в цій дисципліні.

Майа Москвич стала найвправнішим лучником Ігор серед жінок-новачків Ігор Нескорених та забрала заслужене золото. Свою другу золоту медаль вона ділить з Сергієм Шимчаком та Андрієм Усачем, разом з якими стала кращою в стрільбу з лука у командному заліку. Влучно стріляє й Олександр Зозуляк. В нього — друге місце та десяте срібло для України.

МЕДАЛІСТИ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ НА ІГРАХ НЕСКОРЕНИХ 2018

Всього за шість днів виступів Україна виборола 20 медалей — 7 золотих, 10 срібних та 3 бронзові.

Золото:

Сергій Ільницький, капітан збірної — веслування на тренажерах, категорія IR6, однохвилинний спринт

Майя Москвич, Сергій Шимчак, Андрій Усач — стрільба з лука, командні змагання серед новачків

Александр Белобоков — веслування на тренажерах, категорія IR3 (однохвилинний спринт)

Олександр Гавриленко — пауерліфтинг, змагання в середній вазі, категорія IP5

Майя Москвич — стрільба з лука, змагання серед жінок-новачків

Богдан Оксентюк — легка атлетика, біг на 1500 м, категорія IT7

Василь Омельченко — легка атлетика, біг на 400 м, категорія  IT7

Срібло:

Олександр Бєлобоков — штовхання ядра, категорія IF4

Юрій Дмитренко — легка атлетика, метання диска, категорія IF1 / легка атлетика, штовхання ядра, категорія IF1

Олександр Зозуляк — стрільба з лука, змагання серед чоловіків-новачків

Володимир Король —плавання, 100 м вільним стилем, категорія ISD / плавання, 50 м на спині, категорія ISD