Четверо Киян привезли 11 медалей з чемпіонату світу з легкої атлетики в приміщенні серед ветеранів в Тегу

25 березня у південно-корейському місті Тегу закінчився чемпіонат світу з легкої атлетики в приміщенні серед ветеранів. Українці за підсумком змагань виграли 19 медалей, десять з яких золоті, і встановили два світові рекорди.

Київ на змаганнях представили 4 спортсмени: Крепкіна Валентина (W50), Зозуля Ірина (W60), Росецька Наталія (W50) та Іван Пушкін (M85). Вони вибороли 11 медалей: 7 золотих, 2 срібних та 2 бронзових.

Валентина Крепкіна перемогла у секторі для потрійного стрибка зі світовим рекордом у віковій категорії W50. У передостанній, п’ятій спробі вона приземлилася на позначці 10,79 м.

Проте це «золото» було не єдиним для Крепкіної у Тегу. Вона також перемогла зі стрибків у довжину (4,88 м), зі стрибків з жердиною (2,80 м) і з бігу на 60 метрів з бар’єрами (9,90 с).

Ірина Зозуля (W60) стала чемпіонкою світу у приміщенні з метання диска (26,35 м), виграла «срібло» з метання ваги (13,39 м) і бронзову медаль з метання молота (31,77 м). У секторі для штовхання ядра вона лише за другою спробою поступилася фінці Сів Карлстром і виграла «срібло». Обидві спортсменки показали результат 10,01 м, але друга краща спроба була саме у фінки (10,00 м у Карлстром і 9,86 м у Зозулі).

Іван Пушкін (M85) виграв «золото» зі спортивної ходьби на 3000 м (21.52,53 хв) і на 10000 метрів (1:16.00,00 год).

Наталія Росецька (W50) стала третьою з метання диска (31,91 м) і була п’ятою з метання молота (29,20 м).