Юлія Левченко та Ігор Главан – найкращі легкоатлети серпня в Україні!

Завершилося голосування по визначенню найкращих легкоатлетів серпня в Україні.

І у чоловіків, і у жінок впевнені перемоги здобули атлети, які найкраще себе проявили на чемпіонаті світу в Лондоні. Серед жінок поза конкуренцією була Юлія Левченко, яка на головному старті сезону виграла срібну нагороду у стрибках у висоту з молодіжним рекордом України – 2 м 01 см. Зазначимо, що Юлію визнано найкращою атлеткою місяця вдруге поспіль!

Серед чоловіків перемога дісталася Ігорю Главану, який у спортивній ходьбі на чемпіонаті світу посів 4 місце на дистанції 50 км (3:41.42), а на Всесвітній Універсіаді на дистанції 20 км здобув бронзу у командному заліку та став шостим в індивідуальному (1:30.39).

Нагадаємо, опитування традиційно проводиться серед членів Ради ФЛАУ, представників ЗМІ та вболівальників. Голоси кожної з груп при підведенні підсумків враховувалися як третина усіх голосів.