12 вересня на Хрещатику відбудеться святкування Дня фізичної культури та спорту

sports_6У суботу 12 вересня на Хрещатику відбудеться святкування Дня фізичної культури та спорту. Головною його подією стане Олімпійський урок з різних видів спорту, який вже водинадцяте проводить НОК України. Широко буде представлена на цьому заході і легка атлетика.

О 14:00, під час урочистого відкриття Олімпійського уроку відбудеться урочисте нагородження Інеси Кравець. 20 років тому, на чемпіонаті світу-1995 з легкої атлетики у Гетеборзі (Швеція), вона встановила світовий рекорд у потрійному стрибку (15 м 50 см), який досі нікому не вдалося перевершити.

Одразу після цього на Хрещатику в районі будівлі КМДА, де знаходитиметься локація легкої атлетики, усі охочі (як діти, так і дорослі) зможуть спробувати себе у різних видах Королеви спорту – пройти тест на швидкість, позмагатися у стрибках у довжину тощо. Перші сто учасників отримають дипломи за підписом чемпіонки світу та Олімпійських ігор Інеси Кравець, а також чемпіона України з бігу на 110 метрів з бар’єрами Сергія Копанайка.

О 15:00 відбудеться цікавий п’ятикілометровий забіг, що стартуватиме на вул. Хрещатик 12, в чергове продемонструє нерозривність міста Києва зі спортом. На дистанцію в цей день зможе безкоштовно вийти будь-хто бажаючий, а сам забіг подарує його учасникам багато драйву, емоцій і шансів показати себе у серйозному випробуванні.

Posted in Новини | Leave a comment