Валентина Крепкіна встановила світовий рекорд з потрійного стрибка серед ветеранів

KREPKINAЧемпіонат Європи у приміщенні серед ветеранів перейшов екватор. Після трьох днів змагань збірна України посідає 12-те місце у медальній таблиці. Наші легкоатлети виграли 12 нагород (5+4+3).

Золоті медалі
Двічі на найвищу сходинку п’єдесталу піднімалася Валентина Крепкіна (Ж50+). У секторі для потрійного стрибка вона виграла «золото» зі світовим рекордом – 10,77 м. Попереднє досягнення належало польці Анні Влодарчик і трималося 13 років. 30 березня 2003 року, у Бостоні, вона стрибнула на 10,69 м.

Ще одне «золото» Крепкіна завоювала у секторі для стрибків з жердиною (3,00 м).

Спортивна ходьба на 3000 метрів принесла нашим легкоатлетам три перемоги в різних вікових категоріях. Микола Панасейко був найсильнішим серед спортсменів віком 80 років і старші(19.30,81 хв), Іван Пушкін – серед атлетів 85+ (21.29,35 хв), а Антоніна Тишко виграла змагання серед жінок 65+ (18.55,62 хв).

Срібні медалі
Люся Алексєєва (Ж75+) продовжила успіхи українських скороходів, додавши до скарбнички збірної «срібло» на дистанції 3000 метрів (22.50,51 хв).

Ще дві срібні медалі в активі п’ятиборців – Катерини Шведової (Ж70+ – 2484 очка) й Івана Файчака (Ч75+ – 3307 очок).

Ірина Зозуля була другою з метання молота (3 кг) у віковій категорії Ж60+ – 34,63 м.

Бронзові медалі
І знову порадували українські скороходи. Третіми на дистанції 3000 м стали Надія Сухарина (Ж40+ – 15.09,91 хв) і Лариса Лебєдєва (Ж75+ – 23.51,58 хв).

Микола Панасейко (Ч80+) виграв «бронзу» з бігу на 3000 м – 15.06,02 хв.