Федерація легкої атлетики міста Києва представляє офіційний дизайн стартових номерів на сезон 2013-14 рр.
Правило ІААФ 143:
Кожному спортсменові видається два номери, які під час змагань потрібно мати на видному місці на грудях і на спині, за винятком стрибка у висоту і стрибка з жердиною, де дозволяється мати лише один номер (на грудях або на спині). Номери повинні відповідати тим номерам, які вказані в протоколі змагань. Якщо під час змагань спортсмени одягнені в тренувальні костюми, то відповідні номери повинні бути розташовані на тренувальному костюмі також.
Ці номери мають бути в тому вигляді, в якому вони видані. Їх не можна підрізати, перевертати або ховати. На довгих дистанціях ці номери можуть мати перфорацію, щоб забезпечити циркуляцію повітря, але перфорація не допускається на буквах чи цифрах.
Якщо працює система фотофінішу, Організаційний комітет може вимагати, щоб спортсмени мали додаткові номери збоку на шортах. Ці номери повинні приклеюватися.
Жодному спортсменові не дозволяється брати участь у змаганнях за відсутності відповідного номера (номерів) або ідентифікації.
Всі учасники офіційних змагань ФЛАК зобов’язані виступати з цими номерами. Кожному спортсмену безкоштовно видається комплект номерів один раз на сезон. Номери виготовляються з матеріалу тайвек та є багаторазовими.
Характеристики матеріалу тайвек:
– міцність (має стійкість до розриву в мокрому і сухому станах)
– водостійкість (зберігає свої характеристики у вологому і сухому станах)
– хімічна стійкість (нечутливий до впливу більшості кислот, основ і солей)
– абразивна стійкість (внаслідок обробки коронним розрядом поверхня матеріалу окислюється, і на ній краще закріплюються типографські фарби, а також клеї або покриття)
– висока непрозорість (пов’язана з багаторазовим заломленням і сильним поглинанням світла між тонкими волокнами і повітрям в листі)
– стабільність розмірів (при відносній вологості від 0 до 100% зберігає стабільність розмірів)
– невелика вага (вага вдвічі менше ваги інших матеріалів при аналогічній міцності)
– висока стійкість до багаторазових вигинів (можна складати і згинати майже до нескінченності без зниження його міцності)
– температурний діапазон (зберігає міцність і гнучкість при температурі -75 ° C. Починає зморщуватися при 118 ° C і плавитись при 135 ° C.)
З питань виготовлення стартових номерів звертайтесь: (093) 360-50-69