![](https://fla-kyiv.org.ua/wp-content/uploads/2020/06/photo_2020-06-12_16-44-18.jpg)
Президент ФЛАК Віктор Грінюк, разом з директором департаменту змагань ФЛАУ Яною Бочарською, відвідав 12 червня НСК «Олімпійський» з інспекцією. Ми стаємо на крок ближче до проведення чемпіонатів України в Києві!
![](https://static.xx.fbcdn.net/rsrc.php/v3/yH/r/EdavDb2Kfh6.png)
Коментувати
![](https://static.xx.fbcdn.net/rsrc.php/v3/y6/r/wOQd-Eat76Y.png)
Поширити
Президент ФЛАК Віктор Грінюк, разом з директором департаменту змагань ФЛАУ Яною Бочарською, відвідав 12 червня НСК «Олімпійський» з інспекцією. Ми стаємо на крок ближче до проведення чемпіонатів України в Києві!
Коментувати
Поширити