Легка атлетика м. Києва
525 subscribers
339 photos
173 videos
38 files
121 links
https://fla-kyiv.org.ua
Написати нам: @kostritsky
Download Telegram
Краще попередити, ніж потім лікувати й усувати наслідки. Все більше свідомих людей сьогодні керується цим принципом, незалежно від того, йде мова про медицину, захист навколишнього середовища чи інші сфери життя. Не виняток і питання протидії допінгу.

З метою попередження використання заборонених препаратів і методів Європейська легка атлетика кілька років тому розробила онлайн-курс для навчання I Run Clean.

Його проходження є обов’язковим для участі в офіційних континентальних змаганнях, таких як чемпіонати та Кубки Європи. При цьому сертифікат потрібно регулярно поновлювати.

Діє це правило й в Україні. А рішенням Ради від 29 березня, відтепер воно також розповсюджуватиметься на атлетів вікової категорії U16.

Починаючи з 2024 року курс можна знайти на новій освітній онлайн-платформі Європейської легкої атлетики, де доступні для перегляду також курси та вебінари й на інші теми.

Деталі: https://uaf.org.ua/2024/03/31/i-run-clean-vidteper-obov-iazkovyj-i-dlia-atletiv-u16/
Ми знаємо, як зробити так, щоб ти став кращою версією себе 💪🌟🌟🌟🌟🌟😊
П Р И Х О Д Ь!

3 квітня - на День вступника кафедри менеджменту і економіки спорту НУФВСУ (15:00, ZOOM, за посиланням: https://us04web.zoom.us/j/71991570451?pwd=0d0NqTLMVVxNdz8bZNxf8zula3Pt84.1 )

10 квітня - на День вступника офлайн (14:00, м. Київ, вул. Фізкультури, 1, 1 корпус Національного університету фізичного виховання та спорту України)

До зустрічі!🥰
Кола 500 м та 1 км весняного чемпіонату міста Києва з легкоатлетичного кросу (13 квітня, Русанівська набережна)
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Збірна України з легкої атлетики тренується на базі ДЮСШ: більше 100 спортсменів з усієї країни приїхали до Мукачева, щоб підготуватися до майбутніх змагань 🇺🇦

На базі міської ДЮСШ проходить тренування Збірної України з легкої атлетики. За словами головного тренера збірної В'ячеслава Тиртишника, тут є все необхідне для того, щоб спортсмени могли якісно підготуватися до наступних чемпіонатів, приїхали командою понад 100 осіб, це переможці та призери всеукраїнських змагань - спортсмени юнацької та юніорської збірної, група київських атлетів, збірна України з багатоборства у невеликому складі, спринтери та бар'єристи. Їх супроводжують близько 40 тренерів та членів обслуговуючого персоналу.
Серед тренерів – видатна українська спортсменка, рекордсменка світу з легкої атлетики Анжела Балахонова. Збірна тренуватиметься в Мукачеві до 19 квітня.