![](https://fla-kyiv.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/rezanov.jpg)
Федерація легкої атлетики міста Києва щиро вітає свого першого віце-президента, члена виконкому КМВ НОК України, директора Київської міської школи вищої спортивної майстерності Євгена Анатолійовича Резанова з днем народження!
Нехай усі задумані проекти успішно втілюються в життя, а кожен новий крок веде до великих перемог і високих досягнень у спорті. Бажаємо здоров’я, оптимізму та невичерпної енергії для реалізації всіх Ваших планів і ідей!
Мира Вам, стабільності і гармонії у всьому. Нехай кожен день буде наповнений натхненням та впевненістю у своїх силах!