Партнери

Група компаній Sport Life

Група компаній Sport LifeГрупа компаній Sport Life заснована венчурним фондом Київ-Капітал в Меріленді, США в 2001 році з метою інвестицій в спортивну інфраструктуру країн Східної Європи.

Основним напрямом діяльності компанії є розширення мережі фітнес-центрів та спортивних клубів, що працюють відповідно до світових стандартів. Сьогодні група компаній Sport Life управляє мережею фітнес-клубів, магазинів спортивного одягу, інвентаря і соляріїв.

Sport Life має один з найбільших обертів в СНД серед компаній, що працюють в області товарів і послуг для здорового способу життя.

Також компанія Sport Life є імпортером в країнах СНД спортивного обладнання американських брендів Hammer Strength, Precor, TechnoGym, BodyCraft, StrongMan.
Сайт: sportlife.ua

Інтернет провайдер «ПРОЛАЙН»

Компанія «ПРОЛАЙН» забезпечує інтернет підтримку Федерації легкої атлетики міста Києва, створивши безкоштовну Wi-Fi зону в легкоатлетичному манежі КМШВСМ.

ТОВ «Пролайн» пропонує мешканцям Березняків і Харківського масивів безлімітний високошвидкісний інтернет, цифрове ТБ та послуги телефонії для фізичних і юридичних осіб по найдоступніших тарифах.
Сайт: proline.net.ua

Готель «Славутич»

Готель «Славутич»

Готель «Славутич» розташований в одному з наймальовничіших місць Києва на лівому березі Дніпра недалеко від станції метро «Лівобережна» і має зручне транспортне сполучення з усіма районами Києва.

З вікон готелю відкривається прекрасний вид на Дніпро, Русанівський канал, Києво-Печерську Лавру і Видубицький монастир.

Основною перевагою готелю є висока якість надаваних послуг за доступною ціною. Завдяки гостинному персоналу Ви відчуєте себе в готелі «Славутич» по-домашньому затишно і комфортно.
Сайт: slavutych-hotel.com.ua

Comments are closed.