Федерація

Федерація легкої атлетики міста Києва (ФЛАК) є об’єднанням організацій фізкультурно-спортивної спрямованості міста Києва, одним із видів спеціалізації котрих є легка атлетика та особистих членів – представників спортивної громади міста Києва.

Дата заснування ФЛАК – 17 листопада 1997 року.

Президентом ФЛАК є Віктор Ростиславович Грінюк.

Основною метою ФЛАК є діяльність з розвитку легкої атлетики в місті Києві та захист інтересів учасників та членів ФЛАК.

Основним завданням ФЛАК є формування здорового способу життя, розвитку фізичних і морально-вольових якостей громадян шляхом залучення до занять фізичною культурою, спортом, зокрема засобами легкої атлетики.

ФЛАК організує і проводить спортивні змагання, навчально-тренувальні збори, спортивні та культурно-спортивні заходи для членів федерації та запрошених іногородніх чи іноземних команд, спортсменів і фахівців, бере участь у матеріально-технічному та фінансовому забезпеченні цих заходів.

Згідно Договору №3 «про співпрацю» від 31 березня 2011 року Головне управління у справах сім’ї, молоді та спорту КМДА в установленому порядку підтверджує статус, повноваження і права ФЛАК; делегує повноваження щодо розвитку легкої атлетики і виключне право представляти вид спорту в Національній федерації та на Всеукраїнських і міжнародних змаганнях, а також виключне право на організацію та проведення міських, національних, міжнародних спортивних змагань на території м. Києва.

Comments are closed.