Підсумки Командного чемпіонату України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР, серед юнаків та дівчат 2009 р.н. та молодших

21-22 вересня Івано-Франківськ на стадіоні спорткомплексу “ІФНТУНГ” приймав Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР, серед юнаків та дівчат 2009 р.н. та молодших.

Команду міста Києва на змаганнях представляли 59 юних атлетів (38 дівчат та 21 юнак). Згідно рейтингу команд, команда міста Києва посіла п’яте місце, набравши 601 очко.

За рейтингом команд СДЮШОР, ДЮСШ “Старт” посіла друге місце (165 очок), СДЮШОР з л/а Подільського р-н м.Києва на 3-му місці (157 очок), а команда СДЮШОР №6 Київ на 8-му місці з 110 очками.

За рейтингом команд ДЮСШ України, команда КДЮСШ “Юний динамівець” — 20-те місце з 92 очками, а команда КДЮСШ №16 Київ посіла 36-ме місце, набравши 56 очок.

Вітаємо наших спортсменів та тренерів з досягнутими результатами!