![](https://fla-kyiv.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/lomaka.jpg)
Федерація легкої атлетики міста Києва вітає майстра спорту з легкої атлетики, заступницю директора СДЮШОР м. Києва з легкої атлетики Тетяну Володимірівну Ломаку з ювілеєм!
Щиросердечно вітаємо Вас з Днем народження та бажаємо Перемоги, здоров’я міцного, щастя, сімейного затишку. Нехай Ваш дім повниться добром, благополуччям та всілякими благами. Хай кожна мить буде повна надії і хай пощастить здійснити всі мрії!