Київ – перший на Командному чемпіонаті України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР, серед юнаків та дівчат 2007 р.н. та молодших

28-29 вересня в Івано-Франківську на стадіоні спорткомплексу “ІФНТУНГ” відбувся Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР, серед юнаків та дівчат 2007 р.н. та молодших.

Команду міста Києва на змаганнях представляли 32 атлети (17 дівчат та 15 юнаків). Згідно рейтингу команд, команда міста Києва посіла перше місце, набравши 718 очок.

За рейтингом команд СДЮШОР, СДЮШОР з л/а Подільського р-н м.Києва посіла перше місце (215 очок), СДЮШОР №6 Київ на 3-му місці (183 очки), а команда ДЮСШ “Старт” на 9-му місці з 64 очками.

За рейтингом команд ДЮСШ України, команда КДЮСШ “Юний динамівець” — 11-те місце з 97 очками, а команда КДЮСШ №16 Київ посіла 33-ме місце, набравши 36 очок.

Вітаємо наших спортсменів та тренерів з досягнутими результатами!