Українські п’ятиборки вибороли срібло та бронзу на чемпіонаті світу в приміщенні в Портленді!

Mokhn_Fedorova_Portlend_PyedestalДругий день чемпіонату світу з легкої атлетики у приміщенні запам’ятається уболівальникам фантастичним виступом українських п’ятиборок. Анастасія Мохнюк виграла «срібло», а Аліна Фьодорова вдруге поспіль завоювала бронзову медаль.

На вечірню частину програми українки вийшли лідерами. Перша трійка не змінилася і після стрибків у довжину. Мохнюк їх виграла з особистим рекордом (6,66 м). Фьодорова була третьою з найкращим показником нинішнього сезону – 6,33 м. Бріанне Тісен-Ітон з Канади приземлилася на позначці 6,42 м.

Перед заключною 800-метрівкою Мохнюк випереджала Фьодорову на 114 очок. Аліну і Бріанне розділяли 36 пунктів. Проте своїм прикладом канадка показала: 150 очок перед заключним видом відіграти реально. Особливо, якщо компанію тобі складає швидка американка Барбара Нваба.

Тісен-Ітон подолала 800 метрів за 2.09,99 хв. У Фьодорової – 2.20,42 хв, у Мохнюк – 2.23,19. За підсумком семи видів Бріанне набрала 4881 очко й очолила світовий топ-лист сезону. Мохнюк з особистим рекордом друга (4847). Фьодорова до «бронзи» чемпіонату у Сопоті два роки тому додала бронзову медаль у Портленді і також установила особистий рекорд – 4770.

ФЛАУ

Posted in Новини | Leave a comment