У парку «Тельбін» відзначили Всесвітній день дитячої легкої атлетики

11 травня Федерація легкої атлетики України організувала та провела легкоатлетичний фестиваль, який присвячений Всесвітньому дню дитячої легкої атлетики.

Близько сотні дітлахів і батьків могли спробувати свої сили у різних видах легкої атлетики. Юні спортсмени бігали, стрибали та додали бар’єри. Але головною родзинкою заходу став сімейний забіг на 2 кілометри околицями озера Тельбін на Русанівці.

“Ми хочемо, щоб спорт об’єднував і зміцнював родини, додавав сил та енергії як дітям, так і дорослим, а також дарував незабутні емоції. Сподіваюсь, що завдяки сьогодній події ми станемо на крок ближче до цієї мети, а наші змагання допоможуть дітям,які обрали спортивний шлях, крок за кроком йти до своєї мети.

Адже Федерація легкої атлетики робить усе можливе, щоб дитячий спорт продовжував розвиватися, бо це наша надія на славне спортивне майбутнє”, – зазначає виконуюча обов’язки президента ФЛАУ Ольга Саладуха.

Окрім незабутніх емоцій та вражень, усі учасники змагань отримали пам’ятні медалі й дійсно були об’єднані легкою атлетикою.

Фото: Олександр Залевський
ФЛАУ

Posted in Новини | Leave a comment