Критерії відбору

при формуванні збірної команди міста Києва для участі у офіційних всеукраїнських змаганнях (чемпіонати та Кубки України) з легкої атлетики

Основними умовами для включення спортсменів у склад збірної команди міста Києва для участі у офіційних всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики є:

1. Зареєстроване членство ФЛАК (сплачені внески).
2. Обов’язкова участь у відповідних номерах (видах) легкоатлетичної програми у чемпіонатах та Кубках міста, де відбувається відбір.
3. Виконання спортсменами нормативів для участі у всеукраїнських змаганнях (згідно Регламентів та Положень).
4. Для всіх спортсменів, потенційних учасників естафетних номерів програми всеукраїнських змагань, участь у відповідних естафетах – обов’язкова.
5. При формуванні команди враховуються всеукраїнський рейтинг спортсменів, позитивна динаміка спортивних результатів сезону (на день затвердження команди), участь у складі естафетних команд міста.
6. При визначенні загального кількісного складу команди (учасники, тренери, представники, офіційні особи) враховуються вимоги Регламентів та Положень про відповідні змагання та фінансові можливості організацій, що здійснюють відрядження команди та окремих спортсменів.
7. Рішення ФЛАК щодо участі команди у змаганнях приймає президент федерації легкої атлетики м. Києва (на підставі заявки сформованої Головною Тренерською Радою ФЛАК) або технічний директор ФЛАК.
8. Як виключення, ГТР ФЛАК може надати можливість окремому спортсмену (члену збірної команди України) не брати участь у відбіркових змаганнях або змагатись у допоміжному виді програми, на підставі обґрунтованої особистої заяви, яка узгоджується з керівництвом ФЛАК.
9. За 10 днів до чемпіонату (Кубку) України на сайті ФЛАК розміщується склад збірної команди міста Києва для участі у змаганнях (учасники, тренери, представники, офіційні особи). Склад містить інформацію про участь спортсменів у видах програми, включаючи естафетні змагання.
10. «Критерії відбору» розміщуються на сайті ФЛАК на постійній основі.

Затверджено Виконкомом ФЛАК 16 червня 2014 року.