Київські ДЮСШ «Старт» та СДЮШОР «Україна» посіли друге та третє місця на чемпіонаті України з кросу

Минулі вихідні пройшли під знаком кросу. В цюрупинському лісі херсонської області 30-31 березня пройшов чемпіонат України з кросу. В командному заліку команда міста Києва взяла «бронзу» – 3-тє місце серед 20-ти регіонів України.

Срібну медаль на дистанції кросу 6 км серед юніорів виборов Нижник Микола (СДЮШОР «Україна», Приходько В.М., Гоняк В., Москаленко В.І.) з результатом 20:04.

Незважаючи на одну срібну медаль, загалом кияни виступили гідно.

В командному заліку серед команд ДЮСШ та СДЮШОР, який було започатковано в цьому році, київскі команди ДЮСШ «Старт», СДЮШОР «Україна» та ДЮСШ «Юний Динамовець» зайняли 2-ге, 3-тє та 21-ше місця відповідно, серед 30-ти команд.

Вітаємо атлетів, тренерів та офіційних осіб з таким високим результатом!