В Києві відбувся суддівський семінар категорії «Б»


5-9 грудня 2013 року в Києві на базі легкоатлетичного манежу КМШВСМ відбувся суддівський семінар категорії «Б» (Technical Officials Course – Level I).

26 учасників прослухали теоретичний курс та 25 з них успішно склали іспит.

Лектором семінару був В’ячеслав Андрійович Нищеменко, який нещодавно став сертифікованим лектором ІААФ. Допомагав йому також Юрій Іванович Карпюк – найдосвідченіший суддя з легкої атлетики в Україні.

Мета суддівського семінару категорії «Б» полягає у наданні учасникам теоретичної та практичної підготовки, необхідної їм для суддівства на змаганнях національного рівня і на міжнародних змаганнях, що проводяться в країні. Суддівський семінар організовується Національною федерацією за підтримки Московського регіонального центру розвитку ІААФ. Учасники семінару категорії «Б», які успішно склали іспит, мають право на проходження семінару категорії «А».

Всі слухачі, які прослухали курс та успішно склали іспит, отримали суддівський сертифікат міжнародного зразку: Андрій Воропай, Ірина Геращенко, Анатолій Декальчук, Наталія Дем’яновська, Марія Заїка, Кирило Козлов, Юрій Кострицький, Валентина Крепкіна, Катерина Крепкіна, Сергій Кузнецов, Наталія Лебедєва, Світлана Миленька, Віктор Нечипоренко, Марина Нечипоренко, Дмитро Нікітенко, Ольга Нікітенко, Ірина Пустовойт, Євгеній Резанов, Марина Резанова, Оксана Саволайнен, Іван Сташук, Андрій Фортунатов, Андрій Хабін, Валентина Шустовицька, Уляна Шух.

Федерація легкої атлетики міста Києва позитивно оцінює результати проведеного семінару та не збирається зупинятися на досягнутому. В 2014 році ФЛАК планує проведення ще декількох семінарів з метою навчання не тільки київських суддів, а й всіх бажаючих з інших регіонів України.

Фотографії проведеного семінару ви можете переглянути в галереї офіційної групи ФЛАК в соціальній мережі Vkontakte.

Posted in Новини | Leave a comment