19 липня відбудеться пробіг для любителів Run for Fun на 5 км

run4fun
ІДЕЯ: 5 KM Run for Fun – забіг на 5 км на час, змагання з самим собою, біг в веселій компанії. В майбутньому – це регулярні і завжди безкоштовні забіги, під час яких кожен може перевірити свою підготовку, поділитись та зарядитись натхненням від найщиріших любителів бігу, які мають безліч причин, щоб вставати рано вранці чи після роботи пізно ввечері взувати кросівки та вибігати на тренування!

КОЛИ: 19 липня о 9:00 в рамках АПСФ відбудеться перший забіг: дистанція 5 км. На фініші кожен учасник дізнається свій час та зможе відстежувати свій прогрес, приймаючи участь в наступних забігах!

ДЛЯ КОГО: для любителів бігу (від 16 років)!

УМОВИ УЧАСТІ: забіг БЕЗКОШТОВНИЙ. Для того, щоб приєднатись до забігу, постав відмітку «Приєднатися» та приходь на АРТ-ПІКНІК Слави Фролової за годину до старту!

ПРОГРАМА ЗАХОДУ:
8:30 – масова розминка
9:00 – старт

МІСЦЕ ЗБОРУ: ВДНГ, пр. Глушкова 1, павільйон №4

Приєднуйся до великої родини любителів бігу у всьому світі!
*************
Run for Fun – це біг в радість, природній біг без наднавантажень, для здоров’я, без травм, біг, який під силу кожному незалежно від віку та спортивної підготовки!
ГОТУЙМОСЯ ДО ЗАБІГУ РАЗОМ!

Ознайомитись з трасою, підготуватись до забігу чи почати бігові тренування ви можете прямо зараз – кожного вівторка та суботи о 19:00 на АПСФ відбуваються бігові тренування RUN FOR FUN. Збираємось для тренувань о 18:45 біля 4 павільйону.
Ел. пошта організаторів: run4fun.ua@gmail.com

Posted in Новини | Leave a comment