21-й «Пробіг під каштанами» відбудеться 26 травня на Майдані Незалежності!


Більше 20 років поспіль День Києва в останню неділю травня починається з масштабної спортивно-благодійної акції «Пробіг під каштанами», що об`єднує в центрі столиці більше десяти тисяч людей різного віку і професій із загальною благородною метою – здоров`я дітей.

Україна є однією з країн з найвищим рівнем дитячої смертності від вроджених пороків серця в Європі. Цей показник успішно знижується завдяки професіоналізму лікарів Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України, які здійснюють унікальні операції на серці з перших годин життя немовлят. Порятунок тисяч таких дітей, народжених у нашій країні, також був би неможливим без зовнішньої допомоги спонсорів та небайдужих людей.

Кошти, зібрані під час щорічного «Пробігу під каштанами», передаються в Центр дитячої кардіології для допомоги дітям з вродженими вадами серця. Пробіг – традиційне свято для сотень сімей та корпоративних команд – цього року відбудеться 26 травня. 5-кілометрову дистанцію заради Життя долають не лише досвідчені бігуни, а й усі ті, хто хоче бути причетним до благородної справи і підтримати важливість здорового способу життя: співробітники різних компаній, сім`ї з дітьми, пенсіонери та учасники на інвалідних візках. Для благородства обмежень немає!

Вже багато років «Пробіг під каштанами» – це не просто благодійна подія. Це справжнє свято Добра і Життя. Адже під час дитячого забігу на дистанцію Пробігу виходять діти від 3 до 15 років, які ще кілька років тому були схильні до смертельних серцевих ризиків. Сьогодні – це абсолютно здорові хлопці, які можуть бігати і насолоджуватися усіма радощами життя. А значить допомога кожного з нас реальна!

У «Пробігу під каштанами» є лише одне «але» – це свято викликає звикання. Одного разу спробувавши на смак благородство, вже ніколи не зможеш від нього відмовитися. Тому у події так багато постійних учасників, і ніколи не пізно стати одним з них – тим, хто бігає заради свого здоров`я і чийогось маленького Життя.
Генеральний партнер «Пробігу під каштанами 2013» – ТМ NUTRILITE – бренд № 1 в Україні з продажу вітамінів і дієтичних добавок.

Зустрічаємося на старті в неділю, 26 Травня 2013 на Майдані Незалежності.
Перший старт: 9:30.

Деталі: probeg.kiev.ua
Фото: Київська Школа Фотографії

Posted in Новини | Leave a comment