6 квітня – Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру

Сьогодні у світі відзначається Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру, що був започаткований у 2013 році Організацією Об’єднаних Націй разом з Міжнародним Олімпійським Комітетом.

Україна щороку активно долучається до відзначення цього свята, розуміючи, що спорт має унікальну силу для того, щоб сприяти об’єднанню людей навколо миру, дружби та розвитку. 

Цього року численна кількість спортсменів України і прихильників здорового способу життя вчергове показала білу картку на знак миру та спокою в світі.  

«Як спортсмен, як чемпіон спорту ЮНЕСКО, я добре знаю цінність спорту. Спорт дав мені дуже багато, дав можливість відкривати світ і надав мені найбільшу цінність – збудувати дружбу з моїми друзями. І, звичайно, ми знаємо, що спорт об’єднує людей, сприяє миру та будує глобальну дружбу. Я приєднуюся до кампанії #WhiteCard, яка символізує єдність та солідарність людей через спорт. Живіть в мирі! Будьте сильними! Спорт унікальний! Насолоджуйтесь спортом!», – наголосив президент Національного олімпійського комітету України, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка, вітаючи спортивну спільноту зі святом. 

Відзначимо, що до акції долучилися усі суб’єкти олімпійського руху: національні федерації, регіональні відділення НОК, фізкультурно-спортивні товариства, спортивні школи та інші.

Дякуємо усім, хто долучився! Бережіть себе! Будьте здорові та спортивні!

Posted in Новини | Leave a comment