6 представників збірної команди м. Києва мають норматив для участі в Олімпійських іграх

Amsterdam_RioНещодавно ФЛАУ опублікувала перелік атлетів, які виконали нормативи на Амстердам та Ріо (станом на 24.05.2016).

До цього списку увійшло шість представників збірної команди міста Києва:

Смелик Сергій (200 м), Русс Ігор (марафон), Виноградов Євген (метання молота), Стуй Христина (200 м), Земляк Ольга (400 м), Геращенко Ірина (стрибки у висоту).

Для допуску на Олімпійські ігри у бігу на 10000 метрів, в марафоні, ходьбі та багатоборствах ІААФ враховує результати, показані з 1 січня 2015 року по 11 липня 2016 року включно, в усіх інших дисциплінах – з 1 травня 2015 року по 11 липня 2016 року включно.

В кожній індивідуальній дисципліні одну країну можуть представляти не більше трьох атлетів – це стосується як чемпіонату Європи, так і Олімпійських ігор. Виключення становить лише півмарафон на чемпіонаті Європи. В Амстердамі в рамках континентальної першості відбудеться Кубок Європи з півмарафону, для участі в якому кожна країна може представити по одній команді у чоловіків та жінок (склад – на розсуд національних федерацій; з критеріями та умовами відбору ФЛАУ можна ознайомитися за ЦИМ посиланням).

Posted in Новини | Leave a comment