I-й Київський конкурс на краще оповідання чи твір серед учнів та студентів на тему «Олімпійський Київ» 2013 рік

В цьому році Київське міське відділення НОК України вперше проводить конкурс на краще оповідання чи твір серед учнів та студентів на тему «Олімпійський Київ».

Конкурс проводиться з метою популяризації олімпійського руху серед учнів та студентів м. Києва та поширення ідей олімпізму.

Конкурс проводиться в наступних номінаціях:
– найкращий твір чи оповідання на тему «Олімпійський Київ » серед студентів;
– найкращий твір чи оповідання на тему «Олімпійський Київ » серед учнів;

Всі оповідання чи твори, які надсилаються на Конкурс, повинні бути представлені у роздрукованому вигляді чи написані на листах та на цифровому носії (компакт-диск).

Заявки на участь у Конкурсі необхідно надіслати за адресою: 01033, м. Київ, вул. Володимирська , 69, Київське міське відділення НОК  України (з поміткою КОНКУРС, ОПОВІДАННЯ ЧИ ТВІР) до 15 жовтня 2013 року (однією особою може бути представлено не більше 2-х оповідань чи творів). Заявки повинні включати:
– заповнений офіційний бланк заявки (зразок в Положенні конкурсу);
– оповідання чи твір у друкованому чи написаному варіанті та цифровому вигляді при можливості;

Роботи, надіслані електронною поштою, розглядатися журі не будуть. Участь у конкурсі можуть прийняти школярі та студенти міста Києва. Переможці конкурсу нагороджуються цінними подарунками та пам’ятними дипломами.

Положення про I-й Київський конкурс на краще оповідання чи твір серед учнів та студентів на тему «Олімпійський Київ» 2013 рік.

Posted in Новини | Leave a comment